Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 143

Ernst Huber *

(Wien 1895-1960)
Mykonos, monogrammiert: E. H., betitelt, Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 28,5 x 39,7 cm, freigestellt, verglast (Plexiglas), gerahmt (SLS) Ruf 700

Provenienz:
Atelier des Künstlers;
dessen Erben;
Privatsammlung, Wien

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.05.2021 - 14:46

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Ernst Huber *

(Wien 1895-1960)

Provenienz:
Atelier des Künstlers;
dessen Erben;
Privatsammlung, Wien

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 04.05.2021 - 14:46
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021