Anton Lutz *
(Prambachkirchen 1894-1992 Linz)
Blick auf St. Agatha in Oberösterreich, signiert: A. Lutz., um 1941, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 82,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 4.000
Provenienz:
Oberösterreichische Privatsammlung
Verzeichnet in:
Ilse Leitl (Hg.), Online-Werkverzeichnis Anton Lutz Nr. 1059.
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:50
- Dosažená cena: **
EUR 8.960,-
EUR 8.000,- do EUR 12.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Anton Lutz *
Provenienz:
Verzeichnet in:
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:50 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-