Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 160

Franz von Zülow *

(Wien 1883-1963)
Dorfansicht, signiert: Fr Zülow, datiert: (19)55, Kleistertechnik auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 28,5 x 39 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 1.200

Provenienz:
Privatsammlung, Oberösterreich

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.05.2021 - 14:52

Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Franz von Zülow *

(Wien 1883-1963)

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 04.05.2021 - 14:52
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021