Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 216

Paul Flickel

(Berlin 1852-1903 Nervi)
Sonnendurchfluteter Wald im Ilsetal im Harz, signiert: P. Flickel., datiert: 1896., Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 106 x 80 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.000

Provenienz:
Oberösterreichischer Privatbesitz

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.05.2021 - 15:09

Dosažená cena: **
EUR 5.760,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Paul Flickel

(Berlin 1852-1903 Nervi)

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 04.05.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021