Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien)
Motiv aus Spitz a. d. Donau in der Wachau, signiert: P. Unbereit., Öl auf Karton, ca. 35 x 25 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 15:10
- Dosažená cena: **
EUR 1.684,-
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien)
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)