Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 221

Rudolf Alfred Höger

(Trossnitz 1877-1930 Wien)
Plausch an der Tränke, signiert: R. A. Höger, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 73 x 55,5 cm, gerahmt, blattvergoldeter Rahmen (SLS) Ruf 800

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.05.2021 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 1.024,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Alfred Höger

(Trossnitz 1877-1930 Wien)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 04.05.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021