Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 239

Rudolf Ipold

(Wien 1873-1936)
Madonna mit Christuskind, signiert: R Ipold, datiert: (19)10, Gouache mit Goldfarbe auf Elfenbein, ca. 15 x 10,8 cm, verglast, gerahmt, unterliegt dem Artenschutz (ASA) (SLS) Ruf 500

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.05.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Ipold

(Wien 1873-1936)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 04.05.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021