Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 265

Altschliffbrillant Kulturperlenring

Altschliffbrillant Kulturperlenring -

Gold/Rotgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,25 ct, durchbrochen gearbeitete Blüten- und Blattranken, Außenmaß ca. 20 x 25 mm, RW 55,5, 8,4 g, Handarbeit (AM) Ruf 500øG8

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

04.05.2021 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce:
Datum: 04.05.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021