Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 269

Altschliffbrillant Collier zus. ca. 1,25 ct

Gold 585, Länge ca. 41 cm, massive Panzerkette, 58,5 g (AM) Ruf 3.600øG58

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

04.05.2021 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 4.608,-
Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 8.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 04.05.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021