Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 277

Altschliffbrillant Anhänger, zus. ca. 0,90 ct

Gold/Weißgold 585, Kulturperle, Blüten- und Blätterdekor, Außenmaß ca. 22,5 x 31 mm, 11,1 g, Handarbeit (AM) Ruf 900øG11

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

04.05.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 1.536,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 04.05.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021