Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-031758/0005

Altschliffdiamant Medaillon

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,8 gøG5

Expert: Anna Maria Hofmeister Anna Maria Hofmeister
0512/570447- 14

anna-maria.hofmeister@dorotheum.at

23.04.2021 - 11:02

Vyvolávací cena:

Altschliffdiamant Medaillon

0512/570447- 14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 23.04.2021 - 11:02
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 15.04. - 23.04.2021