Čís. položky 399 -

Gilbert Herminjard *

Gilbert Herminjard * - L’Art de Vivre

(20th century)
A Mountain Landscape, 1998, monogrammed, watercolour on paper, 30 x 27 cm /20 x 20 cm framed. (PP)

Provenance:
Galerie Jacques Isoz, Sierre (invitation card).

A card of the artist is available

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

27.04.2021 - 16:16

Dosažená cena: **
EUR 414,-
Vyvolávací cena:

Gilbert Herminjard *

(20th century)

Provenance:

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: L’Art de Vivre - Collection Dr. Alain Gruber
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.04.2021 - 16:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)