Brillant Damenring zus. ca. 0,60 ct
Gold/Weißgold 585, RW 50, 4,4 gøg4
15.04.2021 - 10:13
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 15.04.2021 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Damenring
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,50 ct