Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 43

Alajos Györgyi Giergl

(Pest 1821-1863)
Portrait of a Man, oil on canvas, 53 x 43 cm, framed, (GG)

Provenance:
Private Collection Italy.

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

06.05.2021 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 600,-
Vyvolávací cena:

Alajos Györgyi Giergl

(Pest 1821-1863)

Provenance:
Private Collection Italy.

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 06.05.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 06.05.2021