Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 104 -

Hugo Charlemont

(Jamnitz [Jemnice] 1850-1939 Vienna)
Still Life with Musical Instruments and Camellias, overdoor (?), monogrammed (in ligature), dated ChH 1890, oil on canvas, c. 52 x 108 cm, framed, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.05.2021 - 15:16

Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Hugo Charlemont

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 06.05.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 06.05.2021