Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 185

Fritz Chwala

(Vienna 1872-1936)
A Lake Landscape in the Moonlight, signed Fritz Chwala (partly retraced), oil on canvas, 61 x 84 cm, unframed, (KN)

Provenance:
Private Collection Germany.

06.05.2021 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 1.920,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Fritz Chwala

(Vienna 1872-1936)

Provenance:
Private Collection Germany.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 06.05.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 06.05.2021