Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 223

Laszlo Pataky von Sospatak

(Brad 1857-1912 Alvinc)
A Wild Ride, signed, dated Pataky (18)83, oil on panel, 39.5 x 55 cm, framed, (GG)

Provenance:
Private Collection Belgium.

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

06.05.2021 - 15:36

Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Laszlo Pataky von Sospatak

(Brad 1857-1912 Alvinc)

Provenance:
Private Collection Belgium.

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 06.05.2021 - 15:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 06.05.2021