Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 60

Wiener Anhänger,

Silber, floral durchbrochen gearbeitet, Aufhänger, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

21.04.2021 - 14:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Anhänger,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Handtaschen & Accessoires
Datum: 21.04.2021 - 14:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online