Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 162

Anhänger mit Kette,

frühes 20. Jh., Silber, floraler Dekor, punziert, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

21.04.2021 - 14:27

Vyvolávací cena:

Anhänger mit Kette,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Handtaschen & Accessoires
Datum: 21.04.2021 - 14:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online