Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109406/0010

Blau-weißes Deckelgefäß,

China, unterglasurblauer Doppelring, 20. Jh., Porzellan, Dekor blühender Prunus auf brechendem Eis, Höhe 12,5 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

20.04.2021 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Blau-weißes Deckelgefäß,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 20.04.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online