Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073336/0001

Max Karl Heering, um 1945

Das Schloss Ort am Traunsee, mit Segelbooten im Vordergrund, signiert und datiert Max Karl Heering 1946, Mischtechnik auf Papier, 28,5 x 22,5 cm, Passep., gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

27.04.2021 - 10:53

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Max Karl Heering, um 1945

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 10:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online