Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073347/0002

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Blick auf Anacapri, Öl auf Papier auf Leinwand, 34 x 52,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.04.2021 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online