Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074055/0004

Proux 20. Jahrhundert

Stillleben, signiert Proux, rückseitig bezeichnet, Öl auf Leinwand, 73 x 60 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.04.2021 - 10:27

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Proux 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online