Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073651/0004

Künstler des 19. Jahrhunderts

Blumenstück in altmeisterlicher Manier, Öl auf Leinwand, 29,5 x 38,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.04.2021 - 10:07

Vyvolávací cena:

Künstler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 10:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online