Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073405/0001

Konrad Petrides

(Wien 1864-1943) Bauernhaus im Schnee, dahinter der Grimming, signiert K. Pertrides, Öl auf Leinwand, 53,5 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.04.2021 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Konrad Petrides

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online