Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073167/0019 -

Charles Euphrasie Kuwasseg

(Draveil 1838-1904 Paris) Schiffe vor der bretonischen Küste, signiert C. Kuwasseg fils, Öl auf Leinwand, 33 x 46 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), (W)

Gegenstück zu Los 138-73167/20

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

27.04.2021 - 10:36

Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-

Charles Euphrasie Kuwasseg

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 10:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online