Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074094/0001

Deutsche Schule, 18. Jahrhundert

Jagdstillleben mit aufgebrochenem Hasen, Öl auf Leinwand, 114 x 95 cm, gerahmt (GS)

Provenienz: Freiherren von Risenfels, Schloss Seisenegg

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

27.04.2021 - 10:45

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 10:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online