Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074210/0001

Alexej Sidorov *

(Russland 1924 geb.) Lenin in seinem Büro, cyrillisch signiert, datiert 1969, Öl auf Leinwand, 99 x 145 cm

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

27.04.2021 - 10:53

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alexej Sidorov *

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 10:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online