Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070201/0006

Eduard Swoboda

(Wien 1814-1902 Hallstatt) Der kleine Trommler, signiert Swoboda, Öl auf Leinwand, 95,5 x 79 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Dorotheum Wien, 18. Oktober 1990, Los 685; Privatsammlung Wien.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.04.2021 - 10:42

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Eduard Swoboda

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online