Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025074/0001

Richard Diller *

(Wels 1890-1969 Linz) Der Linzer Ausstellungsverein am Weihnachtsmarkt im Volksgarten, signiert: Diller, Öl auf Leinwand, ca. 46 x 66 cm, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Richard Diller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online