Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025327/0001

Antonio Cortes

(tätig in Mexiko um 1900) Ein Bauerngarten, signiert: Antonio Cortés., ortsbezeichnet und datiert: México 1900., Öl auf festem Karton, ca. 25 x 38 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:34

Vyvolávací cena:

Antonio Cortes

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online