Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025502/0036

Maler des 19. Jahrhunderts

Hl. Maria Magdalena, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 30 x 40,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online