Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025502/0046

Josef Steiner *

(Wien 1910-1981) Fröhlicher Geselle, signiert mit dem Pseudonym: Reinold, Öl auf Holz, ca. 30 x 24 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Josef Steiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online