Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025645/0019

Künstler des 19. Jahrhunderts

Mühle am tosenden Gebirgsbach, undeutlich signiert (geritzt), rückseitig bezeichnet: Eisenhammer im Defreggental von Anton Wolf ..., Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 19,5 x 27,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:

Künstler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online