Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025655/0007

Anton Lamprecht *

(Freising 1901-1984 München) Teichlandschaft, signiert: A. Lamprecht., datiert: 1924., Öl auf Leinwand, ca. 59,5 x 81 cm, Farb-Fehlstellen, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:34

Vyvolávací cena:

Anton Lamprecht *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online