Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025655/0019

Anton Filkuka *

(Wien 1888-1957) Moorseeufer, signiert: Ant. Filkuka, rückseitig gewidmet und signiert, Pastellkreide auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 45 x 36 cm, verglast, blattvergoldeter Rahmen

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:

Anton Filkuka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online