Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025748/0002

Wolfgang Herzig *

(Judenburg 1941 geb.) Schaukel, handsigniert: Herzig, nummeriert: LVI/LXX, betitelt, Radierung, handkoloriert (aquarelliert), Druckplattengröße ca. 44,5 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wolfgang Herzig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online