Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065368/0000

Othmar Wagner *

(Linz 1924-2016 Lichtenberg/Linz) Dreiseithof in Oberösterreich, signiert: O. Wagner, datiert: (19)61, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 69,5 x 78,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Othmar Wagner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online