Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065371/0000

Maler des 20. Jahrhunderts

Segler auf Hoher See, undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 90 cm, teils Krakelee, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:36

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online