Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025769/0006

Maler des 20. Jahrhunderts

Großer Blumenstrauß in einer Vase, undeutlich signiert: Öl auf Leinwand, ca. 80,5 x 70 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:09

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Maler des 20. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online