Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025833/0001

Viktor (auch Victor) Müller *

(Galanta, Ungarn 1871-1951 Melk) Großes Blumenarangement, signiert (geritzt): Vict. Müller, Öl auf Platte, ca. 102,5 x 74,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Viktor (auch Victor) Müller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online