Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065370/0000

Hanns Diehl

(Pirmasens, Rheinpfalz 1877- 1946 Wien) Blick auf Fulpmes im Stubaital in Tirol, signiert Hanns Diehl, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 55,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hanns Diehl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.04.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online