Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025803/0001

Hans Weibold *

(Linz 1902-1984) Madonna mit Christuskind, signiert: Hans Weibold, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 61 x 50 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Weibold *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.04.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online