Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025769/0001

Friedrich Wisternigg

(Ebenstein 1911-1989 Wien) Beim Kartenspiel, signiert: F Wisternigg, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 70 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.04.2021 - 15:16

Vyvolávací cena:

Friedrich Wisternigg

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.04.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online