Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Stillleben aus Orangen und Iris, signiert: Konst. Stoitzner., Öl auf Leiwand auf Holz, ca. 44 x 63 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.04.2021 - 15:09
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Konstantin Stoitzner
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.04.2021 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-