Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039258/0023 V

Hubert Sattler

(Wien 1817-1904) Die Marienkirche von Lourdes signiert mit dem Pseudonym: L. Ritschard, Öl auf Holz, ca. 13,5 x 19 cm, vergoldeter Holzrahmen Ruf 700

Provenienz: Dorotheum Wien, 19. 5. 1988, Los 621; Österreichische Privatsammlung

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

29.04.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Hubert Sattler

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 29.04.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online