Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 322-765105/0006

Brillant Diamant Saphirring

Gold 750, Brillanten und Baguettediamanten zus. ca. 0,35 ct, Saphir im Cabochonschliff, RW 52, 2,8 gøg3 leichte Tragespuren

Expert: Michael Kittenberger

22.04.2021 - 10:06

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Brillant Diamant Saphirring

Expert: Michael Kittenberger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 22.04.2021 - 10:06
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online