Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023833/0001

Hundefigur "Cocker Spaniel"

aus Wiener Kunstkeramik, Marke Gloriette, farbig bemalt, glasiert, Länge 45 cm, am Boden gemarkt, 20. Jhdt., guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

03.05.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:

Hundefigur "Cocker Spaniel"

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 03.05.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online