Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023751/0025

Carl Pietzner

(Wriezen/Oder 1853-1927 Wien, K. u. K. Hoffotograf und Retuscheur) Mädchen mit Blumenschippe, handsigniert C. Pietzner Hoffotograph Graz, mit Aquarellfarben retuschierte Fotoarbeit, Bildausschnitt 60,5 x 47 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

03.05.2021 - 15:34

Vyvolávací cena:

Carl Pietzner

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 03.05.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online