Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023584/0002

Wolfgang Heinz Unger

(Halle/Deutschland 1929 geb.) rückseitig betitelt: Picknick am Gebirgsweiher, handsigniert W. H. Unger, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 52 x 68 cm, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

03.05.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:

Wolfgang Heinz Unger

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 03.05.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online